Lunchconcert in Grote Kerk met Inge Louisa

Gepubliceerd op 24 juli 2026 om 09:05

De Grote Kerk in Gorinchem vormt het decor voor een bijzonder lunchconcert van harpiste Inge Louisa. Het concert begint om 12.15 uur en de toegang is gratis. Na afloop is er een collecte, waarvan de opbrengst volledig bestemd is voor het onderhoud van de Grote Kerk.

Met haar harp neemt Inge Louisa het publiek mee op een muzikale reis vol emotie, kleur en verrassende wendingen. Ze laat de veelzijdigheid van haar instrument horen met een afwisselend programma waarin klassiek, filmmuziek, jazz en eigentijdse muziek samenkomen. Naast haar harpspel zingt ze ook eigen arrangementen en composities, waarmee ze een persoonlijke en intieme sfeer creëert.

Inge ontdekte de harp op negenjarige leeftijd en ontwikkelde al op jonge leeftijd haar eigen muzikale stijl. Ze studeerde aan het Conservatorium van Amsterdam bij Erika Waardenburg en Gwyneth Wentink en studeerde daar in 2023 cum laude af. Eerder volgde ze de jongtalentklas van het Conservatorium van Tilburg.

De jonge harpiste won tal van nationale en internationale prijzen, waaronder het Rosa Spier Harpconcours en de AMPA Willem Twee Talentprijs. Ze trad op met onder meer Sinfonia Rotterdam en Orkest Zuid en was te horen op podia als het Concertgebouw Amsterdam, de Doelen Rotterdam en Muziekgebouw Eindhoven. Ook was ze te gast op NPO Radio 4 en in het televisieprogramma Podium Klassiek.

Bezoekers kunnen zich verheugen op een sfeervol middagconcert waarin virtuositeit en persoonlijke muzikale verhalen samenkomen.

eigen foto