Zingen in een groep of koor verbind en de jarige Zangwerkplaats doet daar nog een schepje boven op. In 2027 bestaat de Zangwerkplaats van Helga Buitelaar 20 jaar!. Om dat te vieren houden ze op 22 mei 2027 een workshopdag voor alle koren en zanggroepen in Gorinchem. De zangers van de koren bezoeken dan op verschillende locaties in de binnenstad elkaars dirigenten en zingen dan muziek van een ander deelnemend koor.
Zo kunnen koorleden kennismaken met andere muziek, een andere stijl en techniek van zingen en, repeteren. Aan het einde van de middag zal er een presentatie zijn mat alle deelnemende zangers. Naast dat het ongetwijfeld zal verbinden zou een fijne bijvangst kunnen zijn dat er meer belangstelling zou kunnen groeien om elkaars concert wat meer gaan bezoeken.
Inmiddels zijn er al een paar aanmeldingen van koren die meedoen. Zing je bij een koor of vocalgroup en wil je ook meedoen of meer info over deze bijzondere dag? Meld je dan aan via: info@zangwerkplaatsgorinchem.nl. Opgeven kan tot 17 oktober!
Foto's: Johannes van Camp