Update vanaf de bouwplaats zwembad AquaBliek

Gepubliceerd op 20 maart 2026 om 10:12

De bouw van AquaBliek vordert gestaag en er gebeurt momenteel veel op en rondom de bouwplaats. Via deze update houden we je graag op de hoogte van de laatste ontwikkelingen.

Jouw hulp gevraagd

Op dit moment voeren een aantal studenten een onderzoek uit naar het nieuwe zwembad. In dat kader hebben zij een enquête opgesteld.
Het zou enorm helpen als je deze wilt invullen en jouw mening wilt delen.

👉 Ga naar de enquête

Alvast hartelijk dank voor je tijd en bijdrage!

Update vanaf de bouwplaats

Achter het Caribabad is tijdelijk een gronddepot ingericht. Om dit depot te bereiken, zijn er rijplaten aangelegd vanaf de bouwplaats.

Dit kan er momenteel wat rommelig uitzien, maar dit is een normaal onderdeel van deze fase in het bouwproces.

Goed om te weten: we verwachten dat het buitenbad aankomende zomer gewoon open kan blijven voor bezoekers.

Volg de bouw van bovenaf

Om de voortgang van AquaBliek goed zichtbaar te maken, zullen we wekelijks een luchtfoto of video delen. Zo kun je stap voor stap volgen hoe het nieuwe zwembad vorm krijgt.

Hieronder zie je een luchtfoto van 17 maart.