Woensdagochtendwandeling door de Gildenwijk

Tijdens de woensdagochtendwandeling van 19 augustus ontdekken deelnemers de Gildenwijk met andere ogen. De wandeling staat deze keer in het teken van wat verdwijnt, wat verandert én een verrassende manier waarop Gorinchem restwarmte opnieuw gebruikt.

Lees meer »

Lunchconcert met Liguster

Inmiddels een goede bekende van de lunchpauze concerten: Liguster. Deze Gorkumse familiefolkband zette al eerder een vrolijke, wonderschone set muziek neer die het publiek zowel ontroerde als verraste.

Lees meer »

Marktconcert – Arjan Versluis

Op 10 augustus vindt het vierde en laatste marktconcert van 2026 plaats. De concerten uit deze serie, die worden gegeven tijdens de wekelijkse markt, hebben een informeel karakter.

Lees meer »

Expositie in het Natuurcentrum

Vanaf dinsdag 11 augustus is in het Natuurcentrum Gorinchem een bijzondere expositie te zien van de Gorinchemse beeldend kunstenaar Saskia van der Donk. Bezoekers kunnen tijdens een wandeling over het eiland, een bezoek aan de kinderboerderij of een kop koffie in de lunchroom kennismaken met een selectie van haar natuurgetrouwe dierenportretten.

Lees meer »

Nieuwe deelnemer Culturele Zondag

Op 9 augustus zijn 18 culturele locaties in de Gorcumse binnenstad gratis toegankelijk van 13 tot 17 uur. In de Zusterstraat opent op nummer 27 de 22 e deelnemer, atelier Inge Cremer. Zij werkt met voornamelijk vilt en organiseert workshops.

Lees meer »