Creatieve makers terug met tweede Glow Up Event in Gorinchem

Gepubliceerd op 1 juni 2026 om 11:42

Voor de tweede keer bundelen creatieve makers uit Gorinchem hun krachten tijdens het Glow Up Event. Deze inspirerende markt vindt plaats bij LEUK Makelaars en belooft opnieuw een gevarieerd aanbod van handgemaakte producten.

Bezoekers kunnen hun hart ophalen aan een breed scala aan unieke creaties. Van sieraden en upcycle-art tot wenskaarten, schilderijen en keramiek: er is voor ieder wat wils. Alles is met de hand gemaakt door lokale creatievelingen, wat de markt een persoonlijk en authentiek karakter geeft.

Het Glow Up Event is gratis toegankelijk en biedt een gezellige gelegenheid om rond te struinen, inspiratie op te doen en bijzondere items te ontdekken. De markt vindt plaats op vrijdag 5 juni van 11.00 tot 17.00 uur en op zaterdag 6 juni van 10.00 tot 17.00 uur.

Met deze tweede editie hopen de organisatoren opnieuw veel bezoekers te verwelkomen en lokale makers een podium te bieden voor hun werk.

eigen foto