
Vanaf 11 augustus beginnen de werkzaamheden aan het Schuttersveld. Misschien woont u niet vlakbij maar wat hier gebeurt is belangrijk voor de hele stad. Het Schuttersveld wordt groener en beter bestand tegen extreem weer.
De bewoners van de omgeving hebben meegedacht over het ontwerp van het Schuttersveld. Ze hebben zelf gekozen voor een ontwerp met grotere bomen, groene en waterdoorlatende bestrating. Dit zorgt ervoor dat het regenwater beter in de grond kan zakken. En dat de lucht schoner wordt en koeler blijft. Niet alleen goed voor de wijk, maar ook voor de gezondheid van iedereen in Gorinchem.
De werkzaamheden duren naar verwachting tot eind september 2025. Tijdens de werkzaamheden is parkeren op het Schuttersveld niet mogelijk en kan er tijdelijk overlast zijn. Uiteraard zijn de omwonenden hiervan op de hoogte.
Zo maken we Gorinchem niet alleen groener, maar ook gezonder en klaar voor de toekomst.
