Activiteiten in de Kom Erbij Week

Van donderdag 24 september tot en met woensdag 1 oktober organiseert Wijkcentrum Rozenobel diverse activiteiten in het kader van de landelijke Kom Erbij Week. Met dit programma wil het wijkcentrum ontmoeting en verbinding stimuleren.

Lees meer »

Taxatiemiddag oude boeken in Bibliotheek Gorinchem

Op vrijdag 4 juli organiseert de bibliotheek van Gorinchem een bijzondere taxatiemiddag. Van 13.00 tot 15.30 uur beoordeelt de bekende taxateur Arie Molendijk oude boeken, bijbels, atlassen, handschriften, brieven, foto's en ansichtkaarten. Heeft u thuis iets liggen waarvan u de waarde wilt weten? Neem het mee!

Lees meer »

Relaxed bevallen vanuit regie

Vrijdag 20 juni van 10.00 tot 12.00 uur bezoekt Etske Blom het MamaCafé van de LimonadeBrigade in de bibliotheek aan de Groenmarkt 1 om met ouders in gesprek te gaan over relaxed bevallen vanuit regie.

Lees meer »

Poëzie en muziek openen de Cultuurnacht in Gorinchem

Juni is dé cultuurmaand in Gorinchem, en een van de hoogtepunten is de Cultuurnacht. De bibliotheek vormt op deze avond het sfeervolle toneel voor een unieke combinatie van muziek, poëzie en theatervoorstelling. Bezoekers kunnen zich verheugen op een programma vol scherpe observaties, humor, ontroering en een vleugje romantiek. 

Lees meer »